اکبری: کولاکوویج نیاز دارد همه بازیکنان را به خوبی بشناسد/ دیدارهای تدارکاتی ما را به آمادگی لازم می رساند

مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: اسلوونی قطعا از تیم مونته نگرو قوی تر است و در مسابقه تدارکاتی با این تیم بیشتر تحت فشار قرار می گیریم تا بتونیم شرایط خودمون رو بهتر کنیم.

 

 

 

 

پیمان اکبری پس از پایان اردوی مونته نگرو و برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ملی این کشور اظهار کرد: اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم. با توجه به اینکه تیم هنور به مرز آمادگی صد در صد نرسیده است، باید ترتیب و سطح اردوها و بازی های تدارکاتی مناسب با سطح آمادگی تیم باشد.

 
وی با بیان اینکه اگر به ترتیب اردو های تیم ایران نگاه کنید، متوجه می شوید که با سطح آمادگی تیم تنظیم شده است، گفت: برای این برهه کاری که بازیکنان به آمادگی کامل نرسیدند و چند بازیکن مصدوم نیز داریم، این اردو مناسب است.

 
مربی تیم ملی والیبال تصریح کرد: دو بازی با تیم ملی والیبال مونته نگرو در قالب ده ست انجام دادیم. این ده ست باعث شد که یک سری از بازیکنان که کمتر دیده شده بودند را کنار بقیه بازیکنان تست کنیم و قدرت و ضعف آنها را بسنجیم و شناخت خوبی کسب کردیم. مخصوصا کولاکوویج که نیاز دارد واقعا همه رو به خوبی بشناسد.

 
اکبری با بیان اینکه تنها مشکل تیم ایران در اردوی مونته نگرو آسیب دیدگی امیر غفور بود، گفت: خدا رو شکر غفور در حال بهبودی است و محمد موسوی را هم صد در صد در اختیار نداریم.

 
وی در خصوص دومین حریف تیم ایران در مسیر بازی های تدارکاتی در راه لیگ جهانی ۲۰۱۷ افزود: اسلوونی سال گذشته نایب قهرمان اروپا شده است و قطعا از تیم مونته نگرو قوی تر است و تیم ایران بیشتر تحت فشار قرار می دهد تا بتونیم شرایط خودمون رو بهتر کنیم.
مربی تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: لهستان هم که یکی از قدرت های برتر والیبال دنیاست و امیدوارم در لهستان بتونیم به مرز آمادگی صد در صد برسیم و اوج عملکرد مان در بازی های تدارکاتی در دیدار با تیم ملی این کشور باشد تا ان شالله برای هفته اول بازی های لیگ جهانی در ایتالیا آماده شویم.

 
وی در خصوص برگزاری جلسات اختصاصی کادر فنی با هر بازیکن در طول مدت برگزاری اردوها افزود: بعد از هر دو جلسه تمرین شش به شش (بازی رو در رو) یا هر مسابقه برای هر بازیکن جلسه اختصاصی می گذاریم تا علاوه بر اینکه فیلم تمرین و عملکرد خودش را در حین تمرین و مسابقه مشاهده کند، نقاط ضعف و قوت بازیکن را به خودش گوشزد کنیم تا با آگاهی از آنها، در صدد برطرف کردن ضعف ها و تقویت نقاط قوت خود بر آید.

به اشتراک بگذارید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *