برقی: با حمایت هوادارانمان پیکان را شکست دادیم/ اهانتی از طرف هواداران شهرداری ارومیه به سعید معروف نشنیدم

عباس برقی در خصوص برد تیم والیبال شهرداری ارومیه مقابل تیم پیکان در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال اظهار داشت: در این بازی نسبت به بازی اول مقابل پیکان، درصد اشتباهاتمان خیلی کمتر شده بود و با حمایت هواداران توانستیم این تیم را شکست دهیم.

 

وی ادامه داد: تیم پیکان بازی خودش را انجام داد و همان تیم هفته قبل بود اما ما در حملات و همچنین دریافت‌ها خیلی خوب ظاهر شدیم و همین مسئله باعث شد پیروز میدان شویم.

برقی افزود: متاسفانه عده‌ای تلاش کرده بودند برد ما مقابل کاله را زیر سوال ببرند. اتفافات بازی با کاله در عملکرد ضعیف ما در مسابقه اول مرحله نیمه نهایی بی‌تاثیر نبود.

سرمربی تیم شهرداری ارومیه درباره داوری دیدار تیمش مقابل پیکان تصریح کرد: خوشبختانه در بازی روز گذشته از ویدیو چک استفاده شده بود و همین مسئله باعث شد اشتباهات داوری خیلی کمتر شود هرچند در گیم سوم داور به تیم پیکان 3 بار تایم اوت داد که ما به این مسئله اعترا کردیم اما جواب قانع کننده‌ای نشنیدیم.

برقی درباره رفتار هواداران شهرداری ارومیه با سعید معروف گفت: من اهانتی از طرف هواداران شهرداری ارومیه به سعید معروف نشنیدم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازی سوم ما مقابل پیکان بسیار حساس خواهد بود و از الان نمی‌توان پیش‌بینی کرد کدام تیم به فینال می‌رود.

به اشتراک بگذارید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *