تاج قهرمانى ليگ سى ام بر سر سرمايه داران/ پيكان باز هم دستش به جام نرسيد.

تیم والیبال بانک سرمایه با شکست 3 بر صفر پیکان برسکوی قهرمانی جام سی ام ایستاد.

 

 

 

 

دومین دیدار بازی فینال در خانه والیبال تهران برگزار شد که در پایان بانک سرمایه با شکست قاطع حریف سرسخت خود جام سی ام را از آن خود کرد.

 

بازی در حالی آغاز شد که سالن مملو تماشاگر بود. کارخانه برای این بازی شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، محمد موسوی، عادل غلامی، لوکاس ژیگادلو و فرهاد ظریف را به میدان فرستاد و در مقابل مصطفی شریفات، سعید مصطفی وند، سعید معروف، فرهاد نظری افشار، امین اسمعیل نژاد، جواد معنوی نژاد و مهدی مرندی شش بازیکن ابتدایی پیمان اکبری بودند.

 

ترکیب متفاوت شاگردان اکبری کار را برای سرمایه سخت کرد. تا بانکی ها به خود بیایند و آنالیز درستی از حریف داشته باشند پیکان چند امتیازی پیش افتاد.
در این دقایق دو تیم پا به پای هم بالا می آمدند و تیمی پا پس نمی کشید. اسمعیل نژاد جانشین غفور در این دقایق نمایش خوبی داشت و در تیم سرمایه موسوی می درخشید.
سرمایه داران در آستانه برد در دست اول بودند که نتیجه در امتیاز ۲۴ برابر شد اما در نهایت این ماراتن جذاب را بانک سرمایه با امتیاز ۳۳ بر ۳۱ به سود خود پایان داد.

 

با شروع ست دوم کم کم کفه ترازو به سمت سرمایه داران چرخید. سرمایه خوب دفاع می کرد و در دریافت هم نمره قبولی گرفت. با مصدومیت نظری افشار و البته اعتراضات معروف که چیزی جز کارت قرمز عاید تیمش نکرد شیرازه خودروسازان از هم پاشید. موسوی در این ست ستاره بانک سرمایه بود. آن ها ست دوم را نیز ۲۵ بر ۲۰ پیروز شدند.

 

در ست سوم و پایانی لیگ کشورمان شاهد یک بازی یک طرفه از سوی بانک سرمایه بودیم. بانک سرمایه با تکیه بر دو ست برتری با آرامش بیشتری به کارش ادامه می داد و در تمامی آیتم ها منظم ظاهر شد. نقطه قوت بانکی ها سرویس های خوب بود و حتی ورود مجدد نظری افشار هم گره کشای پیکان نشد.

 

اکبری که دیگر شکست را پذیرفته بود تمام ستارگان خود را از زمین خارج کرد و با جوانانش آخرین لحظات لیگ را پشت سر گذاشت.

 

ست سوم هم ۲۵ بر ۱۸ به سود بانک سرمایه به پایان رسید تا پرونده لیگ سی ام با قهرمانی بانک سرمایه بسته شود.

به اشتراک بگذارید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *