پیمان اکبری: بانک سرمایه به قدری بازیکن دارد اگر دو تیم به لیگ بفرستد هر دو فینالیست می شوند/ در بازی بعدی جبران می کنیم

سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ما امروز مقابل تیمی بازی کردیم که 2 جین بازیکن داشت و اگر 2 تیم راهی لیگ برتر می‌کرد هر 2 تیم به فینال می‌رسیدند.

 

 

 

 

پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال پیکان تهران پس از شکست تیمش مقابل بانک سرمایه در اولین بازی فینال گفت: از تیم خودم کاملاً راضی هستم و می خواهیم در بازی بعدی جبران کنیم. ما در همان ست اول قطر پاسور اصلی خود را از دست دادیم و مجبور شدیم جواد معنوی‌نژاد را در پست غیر تخصصی‌اش به کار بگیریم. او نیز به تازگی از بندمصدومیت رها شده بود.

 

وی ادامه داد: ما امروز مقابل تیمی بازی کردیم که 2 جین بازیکن داشت و اگر 2 تیم راهی لیگ برتر می‌کرد هر 2 تیم به فینال می‌رسیدند. آنها روی نیمکت هم بازیکنانی دارند که وقتی یکی را تعویض می کنند، بازیکنی بهتر و گرانتر را به زمین می فرستند.

 

سرمربی تیم والیبال پیکان تصریح کرد: خوشحالم که اساس تیم من بر پای کار گروهی چیده شده و بازیکنانم توانستند در هر 5 ست بازی عملکرد خوبی از خود ارائه دهند. من از عملکرد تمام بازیکنانم راضی هستم.

 

وی در خصوص مصدومیت غفور نیز اظهار داشت: غفور بازیکن خوب و تنها پشت خط زن ماست. اینطور که مشخص است به طور قطع به بازی دوم فینال نخواهد رسید و من مجبورم یکی از جوانان تیم را از نظر روحی روانی برای بازی بعدی آماده کنم.

به اشتراک بگذارید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *