تلفن هوشمند «گلکسی اس ۱۱» دارای باتری ۳،۷۳۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بود

سامسونگ در حال تلاش برای راه اندازی گوشی سری گلکسی اس ۱۱ است. اکنون وب سایت های کره ای اعلام کرده اند گواهینامه ای صادر شده است که باتری با شماره مدل EB-BG980ABY توسط سامسونگ ثبت شده است. این موضوع توجه رسانه ها را به سمت باتری این گوشی جلب کرده است.761985 511 - تلفن هوشمند «گلکسی اس ۱۱» دارای باتری ۳،۷۳۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بودسامسونگ در حال تلاش برای راه اندازی گوشی سری گلکسی اس ۱۱ است. اکنون وب سایت های کره ای اعلام کرده اند گواهینامه ای صادر شده است که باتری با شماره مدل EB-BG980ABY توسط سامسونگ ثبت شده است. این موضوع توجه رسانه ها را به سمت باتری این گوشی جلب کرده است.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب،عکسی از باتری نیز وجود دارد و با وجود کیفیت پایین تصویر ، می توانیم حدس بزنیم که شاهد یک باتری با ظرفیت ۳،۷۳۰ میلی آمپر ساعتی هستیم.761986 477 - تلفن هوشمند «گلکسی اس ۱۱» دارای باتری ۳،۷۳۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بوداگر این ظرفیت باتری تایید شود ، به احتمال زیاد علت این موضوع به انتظارات کاربران مرتبط است. ابعاد این باتری به شکل مربعی است ، یعنی نه تنها نسخه بزرگتر باتری گلکسی S10e است بلکه یک نسخه کاملاً دوباره طراحی شده از این نوع باتری است.

برخی شایعات نشان می دهند که دلیل باتری بزرگتر ، صفحه نمایش ۹۰ مگاهرتز و مودم ۵G و افزایش مصرف انرژی است. قبلاً شنیده ایم که برخلاف تلفن ۲۰۱۹ که مدل ۵G خاص خودش بود ، تمام گوشی های هوشمند سری گلکسی اس ۱۱ قابلیت اتصال ۵G را دارند.761987 955 - تلفن هوشمند «گلکسی اس ۱۱» دارای باتری ۳،۷۳۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بوددر همین حال ، جالب است بدانید که نام رمزی دوربین ماژول گلکسی اس ۱۱ با نام هابل شناخته می شود و مرجع روشنی برای لنزهای پریسکوپ ۵ برابری است. جالب است که سامسونگ این نام را با الهام از نام تلسکوپ فضایی هابل نامگذاری کرده است که دارای یک دوربین فوق العاده قدرتمند است که می تواند از دورترین گوشه های کهکشان ما عکس بگیرد.

به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *