کارخانه: برای قهرمانی جهان تغییراتی خواهیم داشت

6F9A0227 2000 1333 300x201 - کارخانه: برای قهرمانی جهان تغییراتی خواهیم داشتسرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: رقابت های قهرمانی باشگاه های جهان میدان مبارزه بهترین هاست و برای حضور شایسته باید تغییراتی در تیم اعزامی داشته باشیم.

 

 

 

 

مصطفی کارخانه پس از قهرمانی شاگردانش در رقابت های باشگاه های آسیا گفت: با کسب عنوان قهرمانی در جام باشگاه های آسیا، فضای تازه ای در والیبال ایران ایجاد می شود و جامعه با امید بیشتری به این رشته ورزشی می پردازد.

 
وی با بیان اینکه مردم دوباره متوجه می شوند که بازیکنان والیبال ایران هرگز برای افتخار آفرینی کم فروشی نمی کنند، گفت: قهرمانی در باشگاه های آسیا مدیران ارشد بانک را ترغیب می سازد تا نگاه مثبت تری به مقوله باشگاه داری داشته باشند.

 
سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: تا کنون با تیم های مختلف قهرمان شده ام، اما هیچ سالی این قدر کیفیت تیم ها بالا نبوده است. به عنوان مثال تیم العربی واقعا یک بمب افکن بود و یا ایگور امرسون که در چرخه تاکتیکی تیم تویودا کولاک می کرد.

 
کارخانه اضافه کرد: خوشبختانه بازیکنان ایران حرفه ای هستند و این توانایی را دارند، حتی در امتیازات پایین سرنوشت بازی را عوض کنند و من از داشتن چنین بازیکنانی که با دل و جان برای تیمشان بازی می کنند، خوشحال هستم.

 
وی درباره برنامه های تیم بانک سرمایه برای حضور شایسته در رقابت های جهانی نیز گفت: قدر مسلم تغییراتی در برنامه ها خواهیم داشت و در بحث پاسوری باید فکر تازه ای کنیم. پس از تبادل نظر با مدیر عامل محترم بانک و هیات مدیره تصمیم گیری خواهیم کرد.

 
هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا که از هفتم تیرماه به میزبانی ویتنام آغاز شده بود، امروز (پنج شنبه) با قهرمانی بانک سرمایه به پایان رسید.

به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *