کاپیتان آرژانتین: ایران یک پاسور عالی و درجه یک دارد

BO5I7485 copy 300x200 - کاپیتان آرژانتین: ایران یک پاسور عالی و درجه یک داردکاپیتان تیم ملی والیبال آرژانتین گفت: والیبال ایران یک پاسور عالی و درجه یک دارد که در ست پنجم نقش مهمی در پیروزی ایران داشت.

 

 

 

 

دمیان گونزالز در نشست خبری بعد از دیدار ایران و آرژانتین افزود: امروز شاهد بازی خوبی بودیم و در برخی صحنه‌ها والیبال قدرتمندی را مشاهده کردیم.

 

 

وی ادامه داد: دو ست اول این مسابقه را واگذار کردیم و این ناراحت‌کننده بود. فرصت این را داشتیم که در این دو ست به پیروزی برسیم. فرصت‌های زیادی داشتیم که این فرصت‌ها را از دست دادیم.

 

 

کاپیتان تیم ملی والیبال آرژانتین در ادامه به ست پنجم مسابقه اشاره کرد و گفت: در ست پنجم نسبت به ایران نمایش ضعیفی داشتیم. البته نباید فراموش کرد که تیم ملی ایران در ست پنجم به دلیل بهره‌مندی از یک پاسور عالی و درجه یک (سعید معروف) توانست به برتری برسد.

 

 

گونزالز در ادامه گفت: این شکست‌ها برای تیم آرژانتین راهی است که در ادامه بهتر کار کنیم. هر چند این شکست ناراحت کننده است.

 

 

تیم ملی والیبال آرژانتین پس از پذیرش شکست سه بر دو برابر ایران به کار خود در هفته دوم لیگ جهانی بدون کسب پیروزی در تهران پایان داد تا همچنان با یک برد و سه امتیاز در رتبه دوازدهم جدول سطح یک لیگ جهانی باقی بماند.

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *