کولاکوویچ: تماشاگران در لحظات حساس کمک زیادی کردند

LIR5381 copy 300x200 - کولاکوویچ: تماشاگران در لحظات حساس کمک زیادی کردندسرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: تماشاگران در لحظات حساس مسابقه با آرژانتین کمک بسیار زیادی به تیم ایران و کسب این پیروزی کردند.

 

 

 

 

ایگور کولاکوویچ پس از پیروزی سه بر دو شاگردانش مقابل آرژانتین در نشست خبری افزود: این پیروزی را به تماشاگران تبریک می‌گویم. در لحظات حساس کمک زیادی کردند تا بردیم، نتیجه این بازی برای تیم ایران خیلی مهم بود.

 
وی افزود: آرژانتین خیلی خوب کار کرد. دریافت های ایران توانست بر حریف غلبه کند. تیم ایران شایسته این پیروزی بود و توانست بر مشکلات غلبه کنیم. جواد معنوی نژاد خیلی خوب کار کرد. او قدری صدمه دیده اما امیدوارم برگردد. وقتی می بیینم بازیکنانم با تمام وجود برای ایران و کشور زیبایشان می جنگند، واقعا خوشحال می شوم.

 
سرمربی تیم والیبال ایران افزود: از ابتدای شروع کارم در ایران ایده ام این بود که با بازیکنان جوان کار کنم. چون تعدای از جوانان درگیر مسابقات امیدهای آسیا بودند، نمی توانستیم از آن ها استفاده کنم. جواد معنوی نژاد بازیکن خوبی است و در بازی امروز تمام تلاش خود را به کار برد. همچنین میلاد عبادی پور با قدرت زیاد به برد ایران کمک کرد.

 
تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ جهانی (25 تا 29 خرداد) در لهستان به میدان می رود و علاوه بر میزبان با تیم های آمریکا و روسیه نیز مسابقه خواهد داد.

به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *